Skip to main content

Ośrodki wypoczynkowe

Ośrodki wypoczynkowe Zakopane oferują pobyt komfortowy, z dobrą lokalizacją, blisko najlepszych atrakcji a jednocześnie nie wykańczają Twojej kieszeni. Wszystko co najlepsze!

Wakacje, święta, ferie czy urlopy to chwile, w których chcesz odpocząć od codziennych czynności.
Przez cały rok walczysz o związanie końca z końcem, ale przychodzi czas, kiedy jesteś wyczerpany i chcesz mieć trochę czasu na odpoczynek.
Aby uzyskać najlepsze wrażenia z wakacji, musisz znaleźć dobre miejsce na ich spędzenie. To miejsce będzie idealne tylko wtedy, gdy uzyskasz dopasowane od Twoich potrzeb miejsce do odpoczynku po rozkoszowaniu się sceneriami malowniczych zakątków.

Jak wybrać odpowiednie miejsce do zakwaterowania? Jeśli szukasz ośrodka w którym będziesz spędzać wakacje, bardzo ważne będzie sprawdzenie jego lokalizacji.
Musisz ustalić, czy będzie on blisko miejsc, które chcesz odwiedzić podczas odpoczynku.
Ponieważ chcesz mieć jak najlepsze wrażenia i doświadczenie, nie musisz przebywać w miejscu, z którego będziesz jechał dużą odległość, zanim dotrzesz do atrakcji.

Co jeszcze? Z pewnością budżet odegra swoją rolę.
Warto wybrać ofertę dopasowaną także do portfela.
Czasami na wakacje oszczędzamy długo dlatego błędem byłoby wydawać najwięcej na zakwaterowanie zamiast na zwiedzanie i zabawę.
Wydawanie więcej niż planujemy zawsze sprawia że tracimy humor, dlatego należy wcześniej zaplanować wszystko z dokładnością.


Ośrodek Wypoczynkowy Watra

Ośrodek Wypoczynkowy Watra

40 PLN
Szanowni Państwo Zapraszamy serdecznie do naszego O.W."Watra" przez cały rok. Obiekt "Watra" położony w Bukowinie Tatrzańskiej (911 m npm.) oferuje...
PARZENICA Ośrodek Wypoczynkowy
Zakopane

PARZENICA Ośrodek Wypoczynkowy

95 PLN
Ośrodek Konferencyjno Wypoczynkowy "PARZENICA" w Zakopanem. Obiekt położony jest w samym centrum stolicy Tatr przy znanym polskim deptaku Krupówki....
Dom Wczasowy Dunajec

Dom Wczasowy Dunajec

40 PLN
Ośrodek Wypoczynkowy"DUNAJEC"położony jest w bardzo atrakcyjnej części części Białego Dunajca, 8 km od Zakopanego, z dala od ruchliwej Zakopianki, ...
Ośrodek Wypoczynkowy Bernadetta

Ośrodek Wypoczynkowy Bernadetta

35 PLN
Zapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Bernadetta zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane przez cały rok. Z okien naszego d...