Kwatery, Pokoje, Apartamenty, Domki, Hotele, Pensjonaty w Zakopanem
A A A

Ośrodki Wypoczynkowe Zakopane - Ośrodek wypoczynkowy w Zakopanem

Ośrodki wypoczynkowerss
Noclegi

Ośrodki wypoczynkowe Zakopane oferują pobyt komfortowy, z dobrą lokalizacją, blisko najlepszych atrakcji a jednocześnie nie wykańczają Twojej kieszeni. Wszystko co najlepsze!

Wakacje, święta, ferie czy urlopy to chwile, w których chcesz odpocząć od codziennych czynności.
Przez cały rok walczysz o związanie końca z końcem, ale przychodzi czas, kiedy jesteś wyczerpany i chcesz mieć trochę czasu na odpoczynek.
Aby uzyskać najlepsze wrażenia z wakacji, musisz znaleźć dobre miejsce na ich spędzenie. To miejsce będzie idealne tylko wtedy, gdy uzyskasz dopasowane od Twoich potrzeb miejsce do odpoczynku po rozkoszowaniu się sceneriami malowniczych zakątków.

Jak wybrać odpowiednie miejsce do zakwaterowania? Jeśli szukasz ośrodka w którym będziesz spędzać wakacje, bardzo ważne będzie sprawdzenie jego lokalizacji.
Musisz ustalić, czy będzie on blisko miejsc, które chcesz odwiedzić podczas odpoczynku.
Ponieważ chcesz mieć jak najlepsze wrażenia i doświadczenie, nie musisz przebywać w miejscu, z którego będziesz jechał dużą odległość, zanim dotrzesz do atrakcji.

Co jeszcze? Z pewnością budżet odegra swoją rolę.
Warto wybrać ofertę dopasowaną także do portfela.
Czasami na wakacje oszczędzamy długo dlatego błędem byłoby wydawać najwięcej na zakwaterowanie zamiast na zwiedzanie i zabawę.
Wydawanie więcej niż planujemy zawsze sprawia że tracimy humor, dlatego należy wcześniej zaplanować wszystko z dokładnością.

u Renaty
25 PLN
OpisNasz ośrodek znajduje się dogodnej lokalizacji ,do centrum i na szlaki od nas blisko .Zapewniamy spokój i relaks.

Dom Wczasowy Dunajec

Bon Turystyczny
Dom Wczasowy Dunajec
30 PLN
OpisOrganizujemy wczasy, kolonie, zimowiska, zielone i białe szkoły, sylwestra, spotkania integracyjne. Pokoje z łazienkami
Bustryk pokoje
40 PLN
OpisMały przytulny ośrodek z pokojami dwuosobowymi. Możliwość wyżywienia. Komfort i cisza zapewnione
Ośrodek Wypoczynkowy Bernadetta
35 PLN
OpisZapraszamy do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Bernadetta zarówno turystów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Pokoje 2, 3, 4 i 5os. z łazienkami
PARZENICA Ośrodek Wypoczynkowy
95 PLN
OpisObiekt położony jest w samym centrum stolicy Tatr przy znanym polskim deptaku Krupówki. Łączy w sobie styl i niepowtarza
DW UGORY Zakopane
45 PLN
OpisNocleg ze śniadaniem już od 45zł od osoby