HARENDA 29b
34-500 Zakopane
506055203 511378391
https://dw-harenda.pl
Informacje dodatkowe
Dom Wczasowy Harenda
Opis
Dom wczasowy HARENDA jest nowo otwartym obiektem położonym w malowniczej scenerii w bezpośrednim sąsiedztwie ZAKOPANEGO (3 km).
Nasz obiekt posiada 2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami o wysokim standardzie. Każdy pokój posiada balkon oraz wyposażony jest w TV.
Na każdym piętrze aneks kuchenny do dyspozycji gości oraz duża stołówka. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia.
Przy budynku znajduje się plac zabaw i duży parking.
Nasz dom wczasowy jest znakomitą bazą na wyprawy w polskie czy słowackie Tatry.
Kolejną atrakcją jest znajdująca się nieopodal domu słynna kolej krzesełkowa Harenda, którą to proponujemy chętnym pieszych wycieczek wjazd na górną stację a potem spacer asfaltową ścieżką na Gubałówkę lub na Butorowy czy Szymaszkową, a zimą możliwość jazdy na tymże stoku na nartach.
W odległości 300 m jest karczma regionalna, sklepy spożywcze, piękny zabytkowy kościół Jana Ewangelisty, Muzeum Jana Kasprowicza i przystanki autobusowe.
W budynku można korzystać z internetu bezprzewodowego.
Istnieje również możliwość zorganizowania kuligu oraz ogniska z muzyką góralską.
ok.300m sklep spożywczy ok.300m karczma regionalna pod wyciągiem ok.400m restauracja szybkiej obsługi McDonalds ok 100m przystanek BUS
Lokalizacja
HARENDA 29B, 34-500
Komentarze