Skip to main content

Tatra Green House

Bartłomiej Zubek,
Tadeusza Brzozowskiego 14
34-500 Zakopane
tel. 0048 609 07 88 87


 • Oferta nr: 339
 • Wyświetleń: 4597
 • Dodano: 30 wrzesień 2019

Eko Domek - Oaza Spokoju

400 PLN

Informacje o obiekcie

 • Wyposażenie pokoi:
  Aneks kuchenny, Balkon, Czajnik, Internet, Lodówka, Łazienka, Łóżko małżeńskie, Prysznic, WiFi
 • Rodzaje pokoi:
  Domek 2 osobowy, Domek 3 osobowy, Domek 4 osobowy, Domek 5 osobowy, Domek 6 osobowy, Domek 7 i więcej osobowy
 • Dodatkowe udogodnienia:
  Aneks kuchenny ogólnodostępny, Dostęp do kuchni, Dostęp do lodówki, Grill, Internet WiFi, Kuchnia ogólnodostępna, Lodówka ogólnodostępna, Ogród, Parking, Plac zabaw dla dzieci
 • Aktywny wypoczynek:
  Narciarstwo biegowe, Nordic walking, Wspinaczka, Wypoczynek w siodle

Opis

Zapraszamy na wypoczynek w zgodzie z naturą!

Tatra Green House to przyjazne dla środowiska drewniane eko domki!

Pewnie nie raz zastanawiałeś/aś się jak połączyć odpoczynek i wakacje z dbaniem o Matkę Naturę.
Teraz nie musisz wybierać pomiędzy wyjazdami a dbaniem o przyrodę.
W Tatra Green House znajdziesz relaks, harmonię, schronienie i ciszę, korzystając przy tym z fotowoltaiki i inteligentnego użytkowania wody.

Nieobca nam ekologia, ruch zero waste oraz zrównoważona turystyka!

Domki Tatra Green House zostały stworzone, aby wypoczywać komfortowo, być bliżej natury i chronić jednocześnie środowisko. Jak to możliwe? Przestronne wnętrza, bogate wyposażenie i stylizacje inspirowane górami to nie wszystko. Już sam brak kominów na dachach zdradza ich ekologiczny charakter. Energię czerpiemy ze słońca, ale dbamy również o to, by się nie marnowała – to dzięki zastosowaniu rekuperatorów, pomp ciepła i inteligentnego sterowania budynkami.
Prawdziwy kontakt z naturą zapewnia położenie z dala od ruchliwych ulic, duży ogród wśród zieleni i bliskość Tatr. U nas możesz zdrowo wypoczywać dając jednocześnie odetchnąć Matce Naturze.

Nie wahaj się!Wypoczywaj w zgodzie z naturą, będzie Ci za to wdzięczna!!!

DLA CIEBIE JEŚLI

Z radością przyjmujemy gości, którzy szanują zdrowie i dbają o przyszłość, a przede wszystkim doceniają otaczającą przyrodę i rozsądnie korzystają z zasobów środowiska. W zamian za to dzielimy się z nimi naszymi lokalnymi zasobami i chętnie pomagamy ciekawie spędzić czas, nie szkodząc przyrodzie.

ZAPRASZAMY ALERGIKÓW!

Nasze domki polecamy również alergikom – jako jedyne obiekty noclegowe w Zakopanem wyposażone są w dwustopniową mikro-filtrację powietrza wentylacyjnego.

STACJA ŁADOWANIA DLA AUT ELEKTRYCZNYCH

Można do nas dojechać pociągiem, autobusem, autostopem, rowerem... Pieszo jest od nas wszędzie blisko dlatego podczas pobytu można zapomnieć o samochodzie i odpoczywać aktywnie. A dla gości, którzy mogą przyjechać do nas pojazdem elektrycznym, czeka własna stacja ładowania.

W DOMKACH NIE PALIMY

Nie wynajmujemy domków osobom palącym. Zakaz palenia i używania ognia obowiązuje na całej posesji. Zamiast klasycznego grilla goście mają do dyspozycji grill elektryczny zasilany w ciągu dnia energią słoneczną, ponieważ dążymy do tego, aby na zawsze zerwać ze wszelkimi paleniskami. Dbamy o środowisko również na inne sposoby. Pomagamy unikać odpadów i podpowiadamy jak korzystać z lokalnych produktów nie wytwarzając śmieci. Naszym gościom dajemy w prezencie wodę mineralną w butelkach zwrotnych. Prowadzimy segregację śmieci. A jeśli goście chcą się dowiedzieć więcej o zastosowanych eko-rozwiązaniach, to chętnie zdradzamy tajemnice techniczne naszych domków.

Zapraszamy świadomych ludzi, którzy dbają zarówno o siebie jak i o środowisko! Czekamy na rodziny z dziećmi oraz pasjonatów ekologii i alternatywnego budownictwa!


W harmonii z Naturą.
Tatra Green House Zakopane.

 

------------------------------------------------------------------------

Cena domku zależna jest od sezonu oraz ilości gości. Napisz do nas, żeby uzyskać szczegółową wycenę. Dziękujemy i zapraszamy!

Lokalizacja

Bartłomiej Zubek,
Tadeusza Brzozowskiego 14
34-500 Zakopane
tel. 0048 609 07 88 87