Skip to main content

Wypoczynek w Zakopanem

Zakopane jest siedzibą powiatu tatrzańskiego. Jest to największa miejscowość, znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr. To właśnie o tym mieście mówi się, że jest zimową stolicą Polski.

wypoczynek w zakopanemKomfortowe apartamenty w Zakopanem

Jedną z opcji na spędzenie czasu w górach są apartamenty. Zakopane oferuje spory ich wybór. Znaleźć je można w różnych miejscach. Część z nich położona jest na granicy Zakopanego. Warto jednak zajrzeć do centrum Zakopanego, w bliskim sąsiedztwie Krupówek. W stolicy Tatr czekają na wszystkich komfortowe warunki do wypoczynku.

Stylowe apartamenty - zalety wynajmu

W ścisłym centrum Zakopanego znaleźć można atrakcyjne oferty na wynajęcie apartamentu. Dlaczego warto zdecydować się na taką opcję? Istnieje wiele korzyści, jakie powiązane są z tą opcją. To dzięki nim:

  • będzie można cieszyć się pięknym widokiem każdego dnia,
  • przytulny apartament, który posiada aneks kuchenny,
  • apartamenty wyposażone są w niezbędny sprzęt, który uprzyjemni wypoczynek,
  • przestrzeń, dzięki czemu kilka osób nie będzie musiało dusić się w małych pokojach hotelowych,
  • luksusowe wnętrze, które wpłynie na podniesienie komfortu psychicznego, z dbałością o każdy element wykończenia aranżacyjnego,
  • niezależność, która jest bardzo ważna dla wielu osób przyjeżdżających na wypoczynek.

W spokojnej dzielnicy Zakopanego można znaleźć eleganckie apartamenty, które można wynająć w celach turystycznych, ale także biznesowych. Nie można zapomnieć o tym, że luksusowy apartament, który zapewnia piękne widoki, będzie dobrą bazą wypadową, jeżeli ktoś ma tutaj do załatwienia ważne sprawy dla swojej firmy.

Pewnie nie jedna rodzina będzie również zwracać uwagę na plac zabaw. Nie ma co ukrywać, ale dzieci lubią spędzać czas w takich miejscach, a i dorośli będą mogli przy okazji odpocząć po wędrówce po górskich szlakach.

Dlaczego warto przyjechać do Zakopanego?

W ścisłym centrum miasta, gdzie znaleźć można naprawdę tanie apartamenty, które są o wysokim standardzie, czeka na wszystkich wiele atrakcji. Pierwsza z nich to Krupówki, czyli najsłynniejszy deptak górski. To stąd można rozpocząć zwiedzanie miasta. Idąc w dół, można dojść do kolejki, która zawiezie wszystkich na szczyt Gubałówki.

Będąc w tym mieście nie można również zapomnieć o skoczniach narciarskich, które już nie raz i nie dwa gościły skoczków z całego świata.

Nad miastem góruje Kasprowy Wierch, gdzie również można dotrzeć kolejką linową. Turyści powinni również odwiedzić Willę Atma, czyli Muzeum Karola Szymanowskiego oraz Cmentarz na Pęksowym Brzyzku.